KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12612524
nr 1261 2524
Felix Hatz
(1904-1999), Sverige
Färgetsning, Felix Hatz (1904-1999), Signerad, numrerad 58/110. Motivet: 35x49 cm
Felix Hatz, svensk bildkonstnär född 1904, död 1999.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 juni 2019
kl 20:34:10
15/6 22:54:16
100 kr
17/6 19:45:48